Četrtek – 16. 4., 6. r

Pozdravljeni!

Natančno preberite spodnje navodilo, potem pa se lotite dela.

Predstavljaj si, da si ravnatelj naše šole. Napiši obvestilo (ki bi ga objavil na naši šolski spletni strani ali pa bi ga poslal posamezno po e-pošti ali po navadni pošti), v katerem učence in starše obveščaš, da sta se karantena in pouk na daljavo zaključila in da se bo šolsko leto nadaljevalo v običajni obliki.

Podatke o času si izmisli sam/-a. Lahko dodaš tudi kakšno spodbudno misel ali karkoli drugega. Bodi pozoren/-a na sestavine te besedilne vrste.

To obvestilo pošlji enemu sošolcu ali sošolki. Ta naj tvoj izdelek ovrednoti, tj. popravi in komentira, potem pa naj ga z vsemi popravki in komentarji skeniranega ali fotografiranega ali le posredovanega pošlje učiteljici za slovenščino in tudi nazaj avtorju.

Torej, če na kratko povzamem: postavili se boste v vlogo učitelja in ovrednotili »učenčev« izdelek ter ovrednotenega poslali do petka zvečer.

Za 6. b so že določeni pari za pošiljanje. Seznam je tukaj:

Pari_obvestilo_6

Lepo vas pozdravljava.

Ta vnos je bil objavljen v 6. razred. Zaznamek za trajno povezavo.

15 Responses to Četrtek – 16. 4., 6. r

1. Avatar Mile Dakić says:

Dober dan!

A lahko posljemo preko worda prosim.

Lp od mileta

2. Avatar Dominik_Dragić says:

Dober dan,
    jaz nimam telefona zato ne morem poslati nikomur.
    lp
    Dominik Dragić

3. Avatar Mile Dakić says:

Uciteljica mak mi nic ne posilja

4. Avatar Mile Dakić says:

Pomota ponesreci sem poslal nekomu drugemu oprostite